Αυτός ο "Τρεχαλίτσας" της El greco έχει μήκος σχεδόν 7 μέτρα!!! Χρειάστηκαν 4 άτομα να τον μεταφέρουν για την φωτογράφισή του! Πιθανολογείται ότι είχε φιλοξενηθεί σε κάποια έκθεση των παιχνιδιών της El Greco!
This content is protected. Please don\'t copy and paste.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Μπορείτε να κάνετε κλικ για να συναινέσετε στην επεξεργασία των cookie. Εναλλακτικά, μπορείτε να κάνετε κλικ για να αρνηθείτε να συναινέσετε ή να αποκτήσετε πρόσβαση σε πιο λεπτομερείς πληροφορίες πριν συναινέσετε.ΣυμφωνώΔιαφωνώΠολιτική Απορρήτου (Privacy policy)